Комунальне некомерційне підприємство "Новопсковське територіальне медичне об'єднання Новопсковської селищної ради"

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОВОПСКОВСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ НОВОПСКОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"ЗАПРОШУЄ НА РОБОТУ

Лікаря-терапевта приймального відділення

Вимоги до кандидата: повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямком підготовки «Медицина», спеціальністю «Лікувальна справа». Спеціалізація за фахом «Терапія», «Внутрішні хвороби» (інтернатура, курси спеціалізації). Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста.

Функціональні обов’язки: надає швидку та невідкладну медичну допомогу із наступною госпіталізацією і профільні відділення лікарні. Приймає, веде первинний огляд і розподіляє хворих, які поступають у лікарню за направленням інших лікувальних закладів та само звернень, з оформленням первинної документації, а також реєструє випадки відмов від госпіталізації.

 

Лікаря-анестезіолога анестезіологічної групи – 2 штатні одиниці

Вимоги до кандидата: повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямком підготовки «Медицина», спеціальністю «Лікувальна справа». Спеціалізація за фахом «Анестезіологія» (інтернатура, курси спеціалізації). Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста.

Функціональні обов’язки: здійснює кваліфіковане анестезіологічне забезпечення, проводить масковий, внутрішньовенний, ендотрахеальний наркоз при термінових і планових операціях. Володіє методиками проведення закритого масажу серця, пункції серця, електричної дефібриляції серця, забезпечує кваліфіковане проведення інтенсивної терапії і реанімації при невідкладних станах.

 

Лікаря-дерматовенеролога поліклінічного відділення

Вимоги до кандидата: повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямком підготовки «Медицина», спеціальністю «Лікувальна справа». Спеціалізація за фахом «Дерматовенерологія» (інтернатура, курси спеціалізації). Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста.

Функціональні обов’язки: застосовує сучасні методи профілактики, діагностики, лікування, реабілітації та диспансеризації хворих дерматовенерологічного профілю, надає їм швидку і невідкладну медичну допомогу, здійснює нагляд за побічними реакціями/діями лікарських засобів, бере участь в організації боротьби з поширенням венеричних та заразних шкірних хвороб, в пропаганді санітарно-гігієнічних знань з профілактики дерматовенерологічних хвороб, проводить консультації за направленням лікарів інших спеціальностей, в тому числі і вдома, а також організовує консультації спеціалістів для хворих дерматовенерологічного профілю, дотримується принципів медичної деонтології.

 

Посадовий оклад – 4 000 грн. + надбавки за категорію, стаж роботи та ін.

Контактна особа – Золотарьова Ніна Іванівна - начальник відділу кадрів, 5 поверх поліклінічного відділення

 

Ми пропонуємо: офіційне працевлаштування, повний соціальний пакет.