A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Новопсковське територіальне медичне об'єднання Новопсковської селищної ради"

Люди в білих халатах

                       Люди в білих халатах

    Вибір майбутньої професії є одним з головних рішень на нашому життєвому шляху. Але вибрати собі справу, яка б дійсно припала до душі, приносила задоволення і відповідала б характеру людини та її прагненням - досить непросто. Деякі люди, провчившись у виші п’ять або шість років з часом розуміють, що обрали собі не ту справу, яка б робила їх щасливими та матеріально забезпеченими. Тому до вибору майбутньої професії треба ставитись дуже і дуже серйозно.

  Зрозуміло, потрібні всі професії, вони мають рівномірно і доцільно розподіляться в суспільстві.

  Професія лікаря — це одна з найдревніших і шанованих професій. В глибокій старовині люди поважали і цінували тих, хто міг зняти біль, знаючи засоби лікування хвороб.

  Лікар – найкраща професія в світі. Адже, лікарі – це насамперед кваліфіковані спеціалісти в області медицини. Кожного дня саме лікарі рятують мільйони життів.

   Професія лікаря є не менш складна і відповідальна, ніж інші професії. Адже лікар повинен відмінно знати не тільки теорію своєї роботи, але і бути чудовим практиком.

  Лікар - найгуманніша професія на землі. Він позбавляє людей від страждань, хоча часом для цього він має спочатку заподіяти їм біль. При цьому лікар має бути дуже доброю людиною, добре відчувати чужий біль. Тільки тоді він зможе не нашкодити хворому. Але йому потрібно буде навчитися бути стійким, сильним духом, бачачи чужі страждання. Інакше всі сили у нього підуть на переживання, і він не зможе допомагати людям по-справжньому.

  Лікар - одна з найблагородніших професій. Професія лікаря, як казав А. П. Чехов, - це подвиг. «Вона вимагає чистоти душі і помислів. Треба бути ясним розумово, чистим морально і охайним фізично ». До лікарів люди ставляться завжди особливо, вони їх цінують і поважають. У руках лікаря перебуває людське життя.

 Професія лікаря — це унікальна професія, яка повинна містити комплекс таких характеристик: постійний потяг до самовдосконалення, величезний практичний досвід, знання специфіки даної діяльності, здібності до лікарської праці, знання перспектив розвитку медичної галузі.

 Лікар це професія, яка завжди була і буде потрібною.

 Нажаль, в деяких регіонах України, особливо у сільських місцевостях або селищах міського типу, показники забезпеченості лікарями низькі, тому з 1 січня 2019 року починає діяти Постанова Кабінету міністрів України № 417 від 30 травня 2018 року «Деякі питання реалізації права осіб на першочергове зарахування до закладів вищої медичної і педагогічної освіти за державним (регіональним) замовленням».

  Колектив медичних працівників району запрошує в свою команду молодь, яка вирішила пов`язати своє життя з цією благородною професією. На сьогоднішній день у нашому районі існує гостра потреба в лікарях, а саме:

- лікар-хірург

- лікар-анестезіолог

- лікар-дерматовенеролог

- лікар-фтизіатр

- сімейний лікар

- лікар-інфекціоніст

- лікар-педіатр

gromada.online

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора