A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне некомерційне підприємство "Новопсковське територіальне медичне об'єднання Новопсковської селищної ради"

Кабінет інфекційних захворювань

Кабінет інфекційних захворювань знаходиться на другому поверсі поліклінічного відділення КНП "Новопсковське ТМО" кабінет № 22

Прийом веде сестра медична вищої категорії – Рощина Раїса Григорівна. Стаж роботи - 39 років.

Кабінет інфекційних захворювань (КІЗ) - підрозділ поліклініки, в якому виявляється консультативно-діагностична та лікувальна допомога інфекційним хворим, здійснюється диспансерне спостереження за реконвалесцентами, хронічними інфекційними хворими та бактеріоносіями; проводиться організаційно-методична та санітарно-просвітницька робота.

Графік роботи:

Пн-Пт з 8.00 – 13.00.

Перелік патологій:

  1. Гострі кишкові інфекції, такі як черевний тиф, сальмонельоз, харчові токсикоінфекції, шигельози, иерсиниоз, псевдотуберкулез.
  2. Вірусні інфекції: ГРВІ, грип, гепатити, герпетична інфекція, вітряна віспа, оперізуючий герпес, інфекційний мононуклеоз, цитомегаловірусна інфекція, кір, краснуха, епідемічний паротит.
  3. Протозойні інфекції: дизентерія, балантидиаз, криптоспоридіоз, лямбліоз, лейшманіоз, малярія, токсоплазмоз.
  4. Гельмінтози: аскаридоз, трихоцефальоз, стронгілоїдоз, токсокароз, ентеробіоз, трихінельоз, гименолепидоз, тениаринхоз, теніоз, дифиллоботриоз, опісторхос, ехинококкози, цистицеркоз, анкілостомідозі, дирофіляріоз, філяріози, шистосомози і інші. Для верифікації діагнозу проводиться лабораторна діагностика: макро- і мікроскопічні методи, імуноферментний аналіз для визначення антигену і антитіл зазначених паразитозов, а також до кліщового енцефаліту та кліщового бореліоз (хвороба Лайма).
gromada.online

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора