A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Новопсковське територіальне медичне об'єднання Новопсковської селищної ради"

ЗВЕРНЕННЯ ДО МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ ЗА ДОПОМОГОЮ

     Проблема донорства крові та її компонентів є однією з найбільш важливих для держави та ключових для охорони здоров'я і в мирний час, і в цей непростий для нашої країни час. Від вирішення цієї проблеми залежить можливість і якість надання своєчасної медичної допомоги.

    У Новопсковському РТМО структурним підрозділом, який займається заготівлею крові і створенням постійного запасу крові, є відділення трансфузіології Новопсковської ЦРЛ з можливістю прийому в середньому 900 донорів в рік, заготівкою крові 400 л у рік, зберіганням і переробкою крові на компоненти.

  На сьогоднішній день у зв'язку з невиконанням організаціями і підприємствами Новопсковського району плану по заготівлі донорської крові постало питання про існування відділення трансфузіології Новопсковського РТМО, що ставить під загрозу надання екстреної медичної допомоги хірургічного профілю коли порятунок життя людини рахується на хвилини.

      Адміністрація Новопсковського РТМО та колектив відділення трансфузіології звертається до вас з проханням прийняти активну участь у здачі донорської крові.

    Донорський рух охоплює всіх, кому не байдужа доля оточуючих, хто прагне рятувати життя, хто розуміє, що добровільно ділитися кров'ю з іншими – один із головних гуманних принципів людства.

    Доводимо до відома всіх жителів району, що бажаючі здати кров можуть зробити це щопонеділка та щосереди з 0800 у відділенні трансфузіології Новопсковського РТМО.

 

 

 

 

 

Адміністрація та колектив

Новопсковського РТМО

 

 

 

gromada.online

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора