A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне некомерційне підприємство "Новопсковське територіальне медичне об'єднання Новопсковської селищної ради"

Державні закупівлі

 У рамках Регіональної цільової програми «Забезпечення рентгенодіагностичним обладнанням лікувально-профілактичних закладів міст та районів Луганської області на 2016-2017 роки» в 2017 р. Новопсковське РТМО оснащене новим рентгенологічним обладнанням на суму 4 473 000 грн.

RADspeed fit - компактний рентгенографічний комплекс, що володіє всіма необхідними функціями, які притаманні системам експертного класу. Завдяки якісній візуалізації, решітці для зниження дози пацієнта і простому управлінню рентгенографічних система Shimadzu безпечна і зручна в процесі експлуатації.
Висока якість зображення
Високовольтний рентгенівський генератор з великою потужністю гарантує відмінну якість зображення, властиве комплексам топ-класу. Показники максимального струму рентгенівської трубки (500 мА для типу з 32 кВт або 630 мА для типу з 56 кВт) свідчать про покращеній якості і відповідають моделям експертного рівня.
Комплекс анатомічних програм
Метод комбінування рентгенографії за допомогою анатомічних програм надає в розпорядження фахівців 432 конфігурації (3 види рентгена × 8 позицій × 3 проекції × 6 режимів товщини тіла). Легкий пошук і зрозумілий підбір програм забезпечує оптимальні умови для рентгенодіагностики.
Допоміжна система навігації
Унікальний алгоритм навігації виводить на дисплей інформацію про необхідну фокусної відстані, розміри касет і положеннях решітки. Завдяки системі навігації підготовка до рентгенографії здійснюється безперешкодно, в тому числі і в обмеженому просторі. Статуси готовності системи позначають екологічно безпечні вбудовані світлодіоди.

Легке позиціонування пацієнта
Широкі можливості для рентгенографії забезпечує безліч комбінацій вільних переміщень деки столу і рентгенівської трубки. При використанні кнопки відключення блокувань елементи системи вільно переміщаються в бічному або вертикальному напрямку. Безпека комплексу гарантована навіть для пацієнтів з великою вагою і витримує навантаження 220 кг.
Блокування та утримання положення комплексу
Електромагнітна система блокування забезпечує точне положення деки і її надійне утримання. Фіксація проводиться безперешкодно і швидко завдяки сенсорному управлінню. В процесі бічного пересування деки підсвічування поля рентгенографії активується автоматично, дозволяючи надійно контролювати стан пацієнта.
Пересувна рентгенівська трубка
Обертається штатив рентгенівської трубки дозволяє проводити рентгенографію пацієнтам, які перебувають на каталці або в інвалідному кріслі. Важіль трубки повертається на 180 ° і при необхідності механічно блокується. Механізм дозволяє легко зробити обстеження пацієнта навіть у разі екстреної доставки.

Енергозбереження та екологічна безпека
Завдяки енергозберігаючим технологіям система перестає споживати велику кількість енергії, як тільки активується режим очікування. Знімна решітка максимальним чином знижує дозу опромінення пацієнта без шкоди для високої якості зображення. Також система RADSpeed ​​fit оснащена алгоритмом попереднього розрахунку і відображення дози рентгенівських променів.
Масштабна платформа
Система RADSpeed ​​fit може бути оновлена ​​до рівня цифрової рентгенографії в залежності від конкретних потреб замовника. Процес модифікації системи можна ініціювати в будь-який час, виходячи з фінансових можливостей клініки.

gromada.online

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора