A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне некомерційне підприємство "Новопсковське територіальне медичне об'єднання Новопсковської селищної ради"

Централізована стерилізаційна

Централізована стерилізаційна є структурним підрозділом КНП "Новопсковське ТМО".

Централізована стерилізаційна (автоклавна) знаходиться в окремій будівлі на території лікарні. Автоклавная розділена на дві секції, стерильна і не стерильна, які мають окремий вхід. У автоклавній є: кімната прийому бікс, мийна кімната, пакувальна, стерильний зал, кімната видачі бікс, а також побутові приміщення.

У стерилізаційній проводиться дезінфекція та стерилізація білизни, медичного інструментарію та перев’язувального матеріалу, впроваджуються в практику роботи лікарні методики використання медичного інструментарію багаторазового використання з наступною його централізованою передстерилізаційною обробкою і стерилізацією, забезпечення стерильним перев’язувальним матеріалом, білизною, медичним інструментарієм та маточними деззасобами відділень лікарні.

До складу централізованої стерилізаційної входить дезкамерне відділення, в якому проводиться дезобробка постільної білизни, приготування маточних деззасобів, а також дератизація та дезінсекція.

Працює в централізованій стерилізаційній сестра медична ІІ категорії - Дмитренко Тамара Олександрівна, стаж роботи 20 років

gromada.online

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора